قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات پویا الکترونیک فرادید

ورود کاربران به وب‏‌سایت پویا الکترونیک فرادید هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده توسط پویا الکترونیک فرادید به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

قوانین عمومی


لطفا قوانین را با دقت مطالعه فرمائید ، کلیه اصول و رویه‏‌های پویا الکترونیک فرادید منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مربوطه است. استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


1- قبل از ثبت سفارش و پرداخت به دقت قیمت و امکانات را مطالعه فرمائید.
2
-کلیه محتوا و مضامین غیر اخلاقی و سیاسی، ممنوع و خلاف قوانین استفاده می باشد.
3-  تمامی خریدها ایجاد شده در پویا الکترونیک فرادید به دقت توسط مدیریت سیستم نظارت شده و در صورت مشاهدۀ هرگونه تخلف دسترسی کاربر به سیستم مسدود می‌گردد.
 
4- مسئولیت تمامی محصول خریداری شده از وبسایت بر عهدۀ شخص بوده و پویا الکترونیک فرادید محصول خریداری شده را از زمان خرید تا 24 ماه گارانتی می کند و خدمات پس از فروش تعلق می گیرد.

 5-پویا الکترونیک فرادید  محصول را به ادرس ثبت شده در سایت تحویل و ارسال می گردد، اگر مغایرتی در ثبت اطلاعات و مشخصات مشتری باشد. مسئولیت محصول گم شده و نرسیده به عهده مشتری می باشد.

5- تبصره 1: کاربر باید آدرس ، شماره تماس ، کد پستی را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
6-ایجاد هرگونه کامنت نامتعارف شامل هرگونه توهین و فحاشی به افراد (به خصوص سران کشور)، متون سیاسی و غیر اخلاقی، مخل نظم عمومی، مخل امنیی ملی و خلاف عرف ممنوع می‌باشد و به محض مشاهده دسترسی کاربر به سیستم مسدود می شود .

7- عضویت شما در سایت شرکت ، بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و قوانین سایت بوده و نیاز به امضای کاربر نمی باشد و کاربر متعهد به احترام و رعایت کلیه ضوابط و مقررات می باشد.
8-امکان انصراف از سفارش و عودت کالا فقط با نظر مدیریت صورت میگیرد در غیر این صورت امکان پذیر نمی باشد.

9- لازم به ذکر است تخفیف هایی که در هنگام خرید بر روی قیمت ها لحاظ شده باشد،جهت خریدمجدد معتبر نخواهند بود.
10- پویا الکترونیک فرادید همواره از معتبرترین شرکت های واردکننده و پخش کننده دوربین های مداربسته امنیتی می باشد این وب سایت جهت استفاده آسان و سهولت در خرید برای کلیه مشتریان فراهم گردیده و تمامی مکانیزم های امنیتی و پشتیبانی از مشتریان را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. بنابراین نیاز به تمهیداتی از سمت شما نیست

11-همه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی سالم به دست مصرف‌کننده برسند دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی هستند و  تا هفت روز امکان مرجوع کردن کالا وجود دارد.

.
خسارت در هنگام حمل و نقل


پویا الکترونیک فرادید همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارشات در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برسد. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله (درج در سبد خرید و اطلاع رسانی از طریق سرویس پیام کوتاه) به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و پویا الکترونیک فرادید تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

محتوا


پویا الکترونیک فرادید نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است پویا الکترونیک فرادید تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط پویا الکترونیک فرادید دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.
وب ‏‌سایت پویا الکترونیک فرادید هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت پویا الکترونیک فرادید تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

 

شرایط خریداری کارت هدیه
1-  با اولین استفاده، کارت هدیه در حساب کاربری ثبت می‌شود و امکان استفاده از آن برای دیگر کاربران وجود نخواهد داشت.
2-  امکان استفاده از دو یا چند کارت هدیه برای ثبت یک سفارش وجود ندارد.
3-  اعتبار کارت هدیه پویا الکترونیک فرادید قابل تبدیل به وجه نقد نیست.
4- اگر مبلغ سفارش بیش از اعتبار کارت هدیه باشد، می‌توان باقی‌مانده را با روش‌های عادی پرداخت کرد.