نرم افزارهای دوربین مداربسته

بهترین نرم افزار دوربین مدار بسته برای دوربین های امنیتی

اگر به دنبال بهترین نرم افزار دوربین مدار بسته هستید ، دیگر به دنبال آن نباشید.در اینجا لیست بهترین نرم افزار دوربین مدار بسته سال 2019 را در گرد اوری کرده ایم:

Luxriot EVO-1

اگر به دنبال یک VMS حرفه ای هستید ، Luxriot EVO  انتخاب خوبی است.این نرم افزار به گونه ای طراحی شده است که با بیش از 4000 مارک مختلف کار می کند و از ویژگی های جالبی برخوردار است که به راحتی در سایر VMS یافت نمی شود، صرفه جویی در پهنای باند و ذخیره سازی با تغییر خودکار پروفایل که برای خروجی فیلم از دوربین استفاده می شود ، می توانید برای نمایش دوربین کوچک (در هنگام استفاده از یک طرح) از یک پروفایل پهنای باند استفاده کنید و از یک پهنای باند بالا برای نمایش استفاده کنید. دوربین در حالت تمام صفحه است.همچنین می توانید ویدیوئی را مستقیماً به YouTube Live با یک ویژگی به نام podcast  پخش کنید، و این امکان رایگان می باشد.

Luxriot EVO نسخه رایگان این نرم افزار حداکثر با 9 دوربین IP کار می کند.

(برای دانلود این نرم افزار روی لینک زیر کلیک کنید)

دانلود نرم افزار دوربین مداربسته  Luxriot EVO

Blue Iris-2

نرم افزار دوربین مداربسته Blue Iris می تواند حداکثر 64 دوربین را مستقیماً در رایانه شما ضبط کند. این نرم افزار دوربین مدار بسته بسیار قدرتمند است زیرا با وبکم ها ، دوربین های IP ، کارت های ضبط و دوربین فیلمبرداری سازگار است همه چیز با فرمت های استاندارد MP4 ، AVI  یا ویندوز مدیا پلیر مچ شده است که به شما امکان می دهد فیلم ها را روی یک رایانه سنتی پخش کنید.

نرم افزار Blue Iris در دو نسخه فروخته می شود

نسخه LE هزینه 29.95 دلار دارد و از یک دوربین واحد پشتیبانی می کند.

نسخه کامل 59.95 دلار قیمت دارد و حداکثر 64 دوربین را پشتیبانی می کند.یک دوره آزمایشی 15 روزه رایگان نیز دارد.

(برای دانلود این نرم افزار روی لینک زیر کلیک کنید)

دانلود نرم افزار دوربین مداربسته  Blue Iris

iSpy-3

نرم افزار دوربین مدار بسته iSpy برای افرادی که می خواهند فیلم دوربین امنیتی را ضبط کنند و از ویژگی های اضافی برخوردار باشند ، یک راه حل بسیار جالب است.

این یک نرم افزار منبع باز است که با دوربین های مدار بسته از تولید کنندگان مختلف سازگار است و دارای قابلیت هایی مانند تشخیص حرکت ، برنامه ضبط و پخش است.می توانید پلاگین هایی برای روکش متن ، اسکن بارکد و حتی برای پلاک و تشخیص چهره را بارگیری کنید. همچنین نرم افزار ISpy به شما امکان می دهد فیلم ها را در یوتیوب و ابر (Google Drive) بارگذاری کنید.نرم افزار iSpy ، برای استفاده محلی رایگان است.برای استفاده از ویژگی های اضافی ، مانند نمای از راه دور ، ضبط ابری ، پیامکی ، توییتر و هشدارهای ایمیل ، باید اشتراک ماهانه خریداری نمایید.

افزونه ها هزینه های اضافی نیز دارند ، اما می توانید به مدت 7 روز آنها را به صورت رایگان امتحان کنید.

(برای دانلود این نرم افزار روی لینک زیر کلیک کنید)

دانلود نرم افزار دوربین مداربسته  iSpy

WebcamXP-4

نرم افزار دوربین مداربسته WebcamXP  یک نرم افزار بسیار محبوب برای ضبط و مانیتور دوربین های امنیتی است. این نرم افزار سازگار با سازندگان مختلف دوربین های مدار بسته است و به شما امکان می دهد خانه یا محل کار خود را از راه دور کنترل کنید.

می توانید از یک رایانه از راه دور یا تلفن همراه خود استفاده کنید تا به راحتی به نرم افزار متصل شوید. این نرم افزار دوربین مداربسته 100٪ رایگان است.

(برای دانلود این نرم افزار روی لینک زیر کلیک کنید)

دانلود نرم افزار دوربین مداربسته  WebcamXP 

Shinobi-5

نرم افزار دوربین مداربسته Shinobi یک راه حل Open Platform است که با ویندوز ، MAC OS و Linux  کار می کند. به زبان Javascript نوشته شده است.

این نرم افزار با یک جریان چند مرحله ای کار می کند (یک منبع تهیه فیلم برای چندین مشتری به طور همزمان) ، خروجی با فرمت MP4 استاندارد سازگار با دستگاه های تلفن همراه مدرن. این نرم افزار برای استفاده محلی رایگان می باشد برای استفاده سایر امکانات این نرم افزار لازم است که اشتراک ماهانه خریداری کنید.

(برای دانلود این نرم افزار روی لینک زیر کلیک کنید)

دانلود نرم افزار دوربین مداربسته  Shinobi

Cam Wizard-6

نرم افزار دوربین مدرابسته Cam Wizard یک نرم افزار برای دوربین مداربسته IP و ضبط دوربین USB  است.

این برنامه بر روی ویندوز کامپیوتر اجرا می شود و می تواند فیلم را با فرمت WMV  ضبط و فشرده سازی کند که با اکثر رایانه ها سازگار است.این نرم افزار می تواند ضبط فیلم را براساس محرک هایی مانند تشخیص حرکت در صحنه شروع کند به مدت 99 روز تست رایگان دارد

(برای دانلود این نرم افزار روی لینک زیر کلیک کنید)

دانلود نرم افزار دوربین مداربسته  Cam Wizard

Ivideon Server-7

نرم افزار  دوربین مدرابسته   Ivideon به شما این امکان را می دهد دوربین مداربسته را از تولید کنندگان مختلف متصل کرده و جریان فیلم را به یک سرویس ضبط ابری ارسال کنید.از دوربین های IP ، DVR ،  NVR و همچنین وب کم رایانه به عنوان منبع جریان ویدیو استفاده کردسرویس ضبط ابر ماهانه شارژ می شود . برای استفاده از سرویس های ابری باید اشتراک ماهانه خریداری کنید

(برای دانلود این نرم افزار روی لینک زیر کلیک کنید)

دانلود نرم افزار دوربین مداربسته  Ivideon

Contaware ContaCam-8

نرم افزار دوربین مداربسته Contaware Contacam از وب کم خود به عنوان یک دوربین مدار بسته استفاده کنید و فیلم ها را روی هارد دیسک محلی ضبط کنید. این یک سیستم بسیار ساده است و تنظیم آن فقط چند دقیقه طول می کشد.

(برای دانلود این نرم افزار روی لینک زیر کلیک کنید)

دانلود نرم افزار دوربین مداربسته  Contaware Contacam

ZoneMinder-9

نرم افزار دوربین مداربسته ZoneMinder  یک نرم افزار رایگان منبع آزاد برای ضبط و ضبط فیلم از دوربین های مدار بسته است. این نرم افزار مبتنی بر لینوکس است و بر روی ویندوز اجرا نمی شود.

هیچ برنامه ای برای پشتیبانی از سیستم عامل ویندوز وجود ندارد ، اما برای کاربران لینوکس ، این گزینه بسیار خوبی است.

(برای دانلود این نرم افزار روی لینک زیر کلیک کنید)

دانلود نرم افزار دوربین مداربسته  ZoneMinder  

10-DAHUA SMARTPSS

SmartPSS یک برنامه نظارت تصویری همه جانبه و کاملاً ویژه است که برای مشاغل کوچک تا متوسط که نیاز به نظارت بر افراد ، محل و دارایی دارند ایده آل است. SmartPSS تمام دوربین های شبکه و دستگاه های ذخیره سازی Dahua را در یک رابط بصری و با کاربرد آسان ادغام می کند. این نرم افزار مدیریت کارآمد دستگاه ، نظارت و پخش فیلم ، پیکربندی هشدار و تحلیلی و همچنین تنظیم و پیش نمایش دیواری ویدئو را فراهم می کند.

ویژگی های DAHUA SMARTPSS

  •      مدیریت کارآمد دستگاه
  •      حداکثر از 256 کانال حداکثر 64 دستگاه را مدیریت کنید
  •      دسترسی ، اینترکام تصویری و دستگاههای حضور و غیاب را مدیریت کنید
  •      پشتیبانی از کدک های فشرده سازی دوگانه H.265 و H.264
  •      نظارت و پخش زنده فیلم
  •       طرح ویدئو وال را پیکربندی کنید
  •      ضبط NVR را پیکربندی کنید
  •      کنترل دوربین PTZ
  •      سیستم ویدیویی هوشمند (IVS) با شمارش افراد و نقشه حرارتی

دانلود نرم افزار دوربین مداربسته  DAHUA SMARTPSS

11-Hik-Connect

Hik-Connect یک راه حل امنیتی همگرا و مبتنی بر ابر است که به شما کمک می کند خدمات را برای مشتریان خود مدیریت کرده و با پیشنهادات اشتراک ، تجارت خود را گسترش دهید.شما می توانید با استفاده از یک بستر ساده و قابل اعتماد ، وضعیت سلامت سیستم سایت های مشتریان خود - حتی حل مشکلات - را از راه دور کنترل کنید.راه حل Hik-Connect این امکان را برای شما فراهم می کند تا با دستگاه کاملاً همگرای Hikvision ، پوشش ویدیو ، نفوذ ، دسترسی ، اینترکام و موارد دیگر ، راه حل های امنیتی را برای مشتریان خود سفارشی کنید.

ویژگی های Hik-Connect

1. نظارت بر زمان واقعی با کنترل PTZ
2. پخش فیلم
3. آی فون صوتی دو طرفه
4. اعلان های زنگ فوری با تصاویر و فیلم ها
5- به تماس های زنگ در / دستگاه های مخابره داخل ساختمان ویدئو پاسخ دهید
6. پنل کنترل امنیتی بازو از راه دور
7. دستگاه ها را با مجوزهای محدود برای دیگران به اشتراک بگذارید
8. ورود به سیستم اثر انگشت راحت و ایمن

دانلود نرم افزار دوربین مداربسته  Hik-Connect

در نتیجه

بسیاری از نرم افزارهای مختلفی برای دوربین مدار بسته در بازار وجود دارد ، پویا الکترونیک فرادید فقط محبوب ترین آنهایی را ذکر کردم که رایگان هستند یا ارزان هستند.نرم افزار سطح بالای حرفه ای می توانند گزینه های بیشتری داشته باشند، بعداً اطلاعات را با گزینه های بیشتر به روز میکنیم.لطفا نظرات خود را بگذارید تا به ما اطلاع دهید در مورد کدام نرم افزار می خواهم در موردش صحبت کنم و مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارم ..